English version English
version
WWW, sw, hw
Úvod 
Produkty 
   Autoservis 
      Nové funkcie 
      Demoverzia 
      eKasa 
   Doprava 
   Výroba Uni 
   Provízie 
   Vrátnica 
   Sklad 
   Revízie 
   Správa cintorína 
   Zákazky 
   Kniha porúch 
   Výroba 
   Plán opráv 
   Objednávky 
   Sezzam 
   EIS 
Ponuka 
   Cenník služieb 
   Vaše otázky 
Kontakt 
   Podpora 
 
Systém na vedenie agendy Autoservis
Systém Autoservis je určený pre použitie v malých aj veľkých firmách poskytujúcich autoopravárenské služby a predaj autodielov. Poskytuje používateľovi komfort a pružnosť špecializovaného systému. Základné časti: zákazky, sklad, fakturácia, vykonané práce podľa pracovníkov, evidencia partnerov a ich vozidiel s históriou, sledovanie termínov, plánovač objednávok.
Systém pre slovenských zákazníkov od verzie 5.00 umožňuje použitie ako online registračná pokladňa eKasa v spolupráci so zariadením výrobcov A3 Soft, Varos, Bowa alebo Elcom. Kompletné informácie a podporované modely nájdete na stránke Autoservis - eKasa.
V najnovšej verzi program umožňuje podpisovanie dokumentov zákazníkom na podpisovom tablete Wacom. Podpísať je možné všetky dokumenty pri kontakte so zákazníkom, napríklad zákazkový list, dodací list, faktúru alebo súhlas GDPR so spracovaním údajov. Podpísaný dokument sa uloží vo formáte PDF do príloh v programe a je možné ho jednoducho odoslať na e-mail zákazník bez potreby tlače.
Program umožňuje načítanie názvu firmy a adresy partnera podľa IČO zo slovenského aj českého obchodného a živnostenského registra a ďalších verejných registrov. Import príjemok program umožňuje od mnohých dodávateľov autodielov: Inter Cars, LKQ (AutoKelly) a ďalších, plus univerzálne formáty Nextis a APSi. Export faktúr je možný do najbežnejších typov účtovníctva: MRP, MK-soft, Omega, Pohoda a MoneyS3.
Ak už máte program zakúpený, tak Vás bude zaujímať kompletný zoznam nových funkcií.
Môžete si stiahnuť a nainštalovať demoverziu programu Autoservis. K dispozícii je slovenská a česká jazyková verzia.
Cena jednopoužívateľskej verzie programu je 150 €.
Cena sieťovej verzie na neobmedzený počet staníc je 300 €.
Cena rozšírenia o pripojenie eKasy uvedených výrobcov je +50 €.
Cena rozšírenia o podpisovanie dokumentov na tablete je +50 €.
(Firma nie je platcom DPH.)
Časti programu sú navzájom prepojené väzbami, ktoré z neho vytvárajú kompaktný celok. Štruktúru a spôsob práce s programom popisuje diagram:
Štruktúra programu Autoservis

© 1998-2023 AZsoft, www.azsoft.sk, E-mail: azsoft@azsoft.sk